Komisijos nariai

BARTASKIENE Joana Bartaškie daugkartinė Lietuvos gimnastikos čempionė, sporto meistrė, aerobikos Lietuvoje pradininkė bei Lietuvos moterų sporto asociacijos viceprezidentė;

Žmonės su šypsena yra laimingesni, nes jie savo šypsena sušildo kitus, suteikia daugiau pasitikėjimo sau ir tuo užkrečia aplinkinius. O graži šypsena su matomais sveikais, baltais dantimis yra ypač moters sėkmės vizitinė kortelė.

Nuoširdžiai,

Joana Bartaškienė

Fotografas Donatas Zasciurinskas | www.dz-foto.lt Saulius Skambinas choreografas, respublikinių ir tarptautinių šokių turnyrų dalyvis, daugkartinis Lietuvos šokių projektų laimėtojas, estetikos ir etiketo taisyklių žinovas;Sveiki dantys senovėje reiškė ilgesnį gyvenimą – kas jų neturėjo, negalėjo kramtyti iš esmės dominuojančio tų laikų racione kieto maisto, vadinasi, buvo pasmerkti. Šiais laikais mūsų burna ir akys yra judriausios kūno vietos (neveltui jų raumenys yra patys stipriausi), greičiausiai ir efektyviausiai perduodančios aplinkiniams žinutę apie mūsų charakterį, nusiteikimą bei vidinę būseną. Tu gali būti geriausias ir įdomiausias pasaulio žmogus, tačiau jei akys bus apsiblaususios, o burna nesudėta šypsenai, niekas nenorės su Tavimi bendrauti ar draugauti, o ir visą iš Tavęs gaunamą informaciją ar nuotaiką vertins su atitinkama įtarumo doze – nemokantis šypsotis bei neprisižiūrintis dantų žmogus visada atrodys iš esmės blogesnis nei yra iš tikrųjų. Atmink, drauge, žmonės visada vertins ne tai, kuo Tave gamta apdovanojo, bet tai, į ką Tu įdedi bent kiek pastangų, kad padarytum gražesniu – tik taip Tu parodai savo estetinį išprusimą ir siekį pagerinti tą pasaulį, kuriame mes gyvename.

Nuoširdžiai,

Saulius Skambinas

 mazos-2 Dr. Egidijus Stancikas – Aktorius, lektorius, Nacionalinio Kauno dramos teatro generalinis direktorius, estetikos ir elgesio taisyklių žinovas;“Estetiko“ konkursas tai unikali galimybė išreikšti gydytojams ne tik savo artistinius sugebėjimus,bet ir atiduoti dalį savęs kitam žmogui. Paprastas dalykas “atiduoti dalį savęs kitam, pasidalinti tuo ką moki daryti geriausia“. Šio konkurso rezultatas – vienetinis rankų darbas, tai unikalus požiūris į pacientą kaip į žmogų o ne pinigų šaltinį, kurio taip trūksta šiais “greito biznio“ laikais.

Nuoširdžiai,

Egidijus Stancikas

KUNCIUVIENE Gyd. Eglė Kunčiuvienė – gydytoja – odontologė, estetinių restauracijų specialistė,Nacionalinės estetinės akademijos prezidentė;

Gydytojai odontologai gerokai patobulėjo ir demonstruoja išskirtines kompetencijas atlikdami estetinio plombavimo procedūras. Tikiu, jog Lietuvos odontologai pademonstruos aukščiausios klasės meistriškumą. Konkursas “ESTETIKO” suteikia galimybes talentingų odontologų tobulėjimui, gerina šios srities specialistų įvaizdį bei skatina analizuoti išskirtinius atvejus. Taip pat šis konkursas suteikia galimybę pacientams atsirinkti geriausius, aukščiausios kokybės paslaugas teikiančius, estetinio plombavimo specialistus Lietuvoje!

Nuoširdžiai,

Eglė Kunčiuvienė

 mazos-3 Gyd. Valdonė Valienėgydytoja, vietinių ir tarptautinių seminarų lektorė, sveikos gyvensenos puoselėtoja;Estetines restauracijas atliekančio gydytojo odontologo atsakomybė prieš pacientą labai didelė. Gerai pritaikytos restauracinių medžiagų spalvos, tinkamai atstatyta anatomija, atkurti individualūs dantų bruožai gali ženkliai pagražinti žmogaus šypseną,. Manau, tokie konkursai skatina gydytojus siekti vis geresnių rezultatų taip gerinant pacientų gydymo kokybę.

Nuoširdžiai,

Valdonė Valienė

Lina Abraškevičiūtė – gydytoja odontologė, 2016 m. LSMU tituluota aktyviausia ir geriausiai besimokančia studente, kuriai buva suteikta galimybė tapti konkurso ESTETIKO 2017 komisjos nare;

„ESTETIKO“ konkursas man, visų pirma, yra daug teigiamų emocijų sukeliantis renginys. Smagu matyti plačiai besišypsančius pacientus. Džiugu matyti jų pirmąją reakciją išvydus konkurso dalyvių sukurtas šypsenas. Malonu matyti ir pavargusius, bet galutiniu sunkaus darbo rezultatu besidžiaugiančius odontologus. Jiems tai ir garbė atstovauti savo kliniką, ir atsakomybė prieš pacientus, ir nerimas laukiant komisijos sprendimo. Gera matyti ir komisijos narius, diskutuojančius apie šypsenas, grožį, harmoniją. Nelengva ir jų užduotis: išrinkti geriausią iš geriausių.

Nuoširdžiai,

Lina Abraškevičiūtė

MICKEVIC Gyd. Jaroslav Mickevič – gydytojas odontologas, vietinių ir tarptautinių seminarų lektorius;

Neveltui sakoma, kad vienas žvilgsnis gali priversti suklaupti minias. Tobula šypsena – tai tikras “biologinis ginklas“, galintis nukauti vienu spindėsiu. Tai tarsi vizitinė veido kortelė į geresnį gyvenimą, tai geriausia investicija finansinės krizės laiku, laikui nepavaldi vertybė. Man didelė garbė ir dar didesnė atsakomybė būti šio projekto komisijos narių. Tikiuosi šis renginys paskatins visus dalyvius kelti dar didesnius ir kilnesnius tikslus.

Nuoširdžiai,

Jaroslav Mickevič

mazos1 Gyd. Inga Linkytė – Sližienė – gydytoja odontologė, estetinių restauracijų specialistė, 2016 m. konkurso “ESTETIKO” nugalėtoja;

Konkursas visų pirma yra nepaprastas stimulas tobulėjimui. Dalyvaudamas išties turi labai susikaupti, susikoncentruoti, darbas nėra lengvas, atskleisti visus savo igūdžius ir pasitikėti savo jėgomis.

Nuoširdžiai,

Inga Linkytė- Sližienė

 BUDREVICIUS Gyd. Žilvinas Budrevičius – gydytojas odontologas, estetinių restauracijų specialistas;

Graži šypsena dažnai padeda atverti kelius į sėkmę. Nors šypsotis galima ir akimis, gražūs dantys suteikia šypsenai lemiamą patrauklumą. Estetinio plombavimo pagalba šypseną galima kardinaliai pakeisti vos per kelias valandas, tačiau pasiryždami šiam estetiniam pokyčiui, žmonės ieško geriausio, pripažinto specialisto. “Estetiko” yra kol kas vienintelė galimybė Lietuvoje oficialiai, remiantis ekspertų vertinimais, “pamatuoti” gydytojo profesionalumą, kruopštumą, meninius sugebėjimus sukuriant tikrovišką, natūraliai atrodantį rezultatą. Pacientui priimant sprendimą, kam patikėti savo šypseną, toks gydytojo pripažinimas yra tarsi tam tikras sėkmės garantas.

Nuoširdžiai,

Žilvinas Budrevičius